Prosinec 2011

SNH!

31. prosince 2011 v 16:00 | Nellie* |  Slavné osobnosti
Čauvec:-*
Vyhlašuju soutěž o nejlepšího HERCE/HEREČKU! :]

A co můžete vyhrát?
1.místo: Reklamu na 1 měsíc, jmenovku s vaším hercem/herečkou
2.místo: Reklamu na 14 dní, jmenovku s vaším hercem/herečkou
3.místo: Reklamu na 7 dní.

Do komentářů pište: ~Nick
~Blog
~Herec/ herečka, s kterým/ou chceš soutěžit


:-* Vaše Nellie*

Tak to budu asi já

31. prosince 2011 v 12:46 | Nellie* |  Pictures
Čauvec :-*

Tak tohle jsem já [fotka pod článkem].
Ano, nic zajímavého na mě není, ale nudná taky "snad" nejsem :P teda, alespoň, co říkají kamarádi :]. Jméno ještě říkat nebudu a věk také ne :] ale už mladá tak nejsem..

Smile?

30. prosince 2011 v 12:12 | Nellie* |  My Crap!
Čauvec :-*

Co si představíte pod pojmem SMILE? já úsměv, popřípadě smích, výbuch smíchu. Smích, po kterém se chytám za břicho a ležím na zemi. A hlavně, je to úsměv od srdce, který ukazuje, že máš dobrou náladu a nehodláš si ji nikým a už vůbec ničím zkazit! :] takový SMILE, by potřebovalo asi hodně lidí, jak ti smutní, tak ti, co jsou ve stresu, nebo mají nějaký problém, nebo se prostě moc často nesmějí. Ti, co se moc často nesmějí, je jich škoda. Je to škoda, protože se říká, že smích léčí, nebo zase, že prodlužuje život. Ať už je to pravda nebo ne, cítím se po smíchu vždycky výborně, měli by to lidi, kteří se málo smějí, zkusit..smát se, až se za břicho popadat!! :] máte z toho potom velice dobrý pocit a hned se zlepší nálada, ale jak se smát? nebo kdy? jaká je příležitost?

Film-nějakou komedii si pustit, hned se zasměješ :]
Nějaký sitcom- sitcomi přímo miluji :] jako je: Dva a půl chlapa, How I met your mother, The big bang theory, Comeback, nebo partička(ale ta není sitcom) ale vždy se u partičky nasměju :]
Kamarádi- s kamarádama se nasměješ vždycky hodně! nejlepší je, když se s nima třeba měsíc nevidíš a potkáte se, to je vždycky sranda, ale zase naopak, když se s nimi vidím každý den, už ta sranda není taková, ale pořád bych kamarády za nic na světě nevyměnila!! :]


Jaký máš názor na SMÍCH?

:-* Vaše Nellie*

Vánoce skončili-silvestr začíná

29. prosince 2011 v 18:23 | Nellie* |  My Crap!
Hojeec :P :-*

Ano je to tak, vánoční nálada je u konce, ale co to..? ano, silvestrovská nálada teprve začíná! Pro pařmeny, je to výhodná investice do alkoholu a pořádně se opít a to neodsuzuji :D a proč taky, že? myslím, že hodně lidem jde na silvestra jen o to se opít, znám takových lidí hodně, ale co, na tom nic špatného není, ale přímo nenávidím, když nějací malý 12cti letí haranti poletují ještě s panenkama, ale na silvestra velice chtějí pít! to bych radši ani svoje děti do 15ti let nikam nepouštěla :D ovšem když je dítěti už 15 a více, tak už je to puberta a každý si to zkusí, to je jisté, ale na ty malé děti se prostě koukat nedá, přiznejme si to! Ale já rozhodně se na silvestra hodně těším. Mám pozvánky na strašně moc akcí, ale nevím, kterou si mám vybrat :D takže bych si měla asi pohnout, už jen dva dny ;).
Takže všem přeji hlavně dobré vykročení do nového roku, hodně štěstí, lásky a zdravý, no a také hodně pohody, ať už doma, nebo s kámošema, klukama/holkama, prostě ať je rok 2012 lepším rokem, než byl tenhle :)..

PS: omlouvám se, že jsem tu nebyla..:)Vaše Nellie :-*

VVS!

13. prosince 2011 v 7:00 | Nellie* |  My Crap!
Velká Vánoční Soutěž
Soutěž nebude!!!odkládá se to na později!!:]

Šílené styly! ♚ 0.3

12. prosince 2011 v 7:00 | Nellie*
A je tu další šílená móda! :]


Nový článek

10. prosince 2011 v 20:56 | Nellie* |  My Crap!
Čauvec:-*

Co nás čeká v nejbližší době, na tomhle blogu?
Tak nejdříve bych chtěla zveřenit rohovor s Dominikou Myslivcovou, byla jsem s ní domluvená, tak jsem jí odeslala otázky, ale na ty otázky ještě nezodpověděla, takže čekám už jen na to a bude to tu ;)
12.12-další šílená móda
13.12-zápis do soutěže-více se dozvíte až 13.12 ;]
14.12-Videa(moje nejoblíbenější písničky)

Více mě zatím nic nenapadalo :] :D takže asi jen tohle co vás čeká :].


:-* Vaše Nellie*

Vzor

7. prosince 2011 v 7:00 | Nellie* |  My Crap!
Čauvec :-*

Čím začít? Myslím, že každý má nějakou tu svou oblíbenou postavu, osobnost, kreslenou postavu, věc...Prostě něco :]. Já mám herečku a modelku jako svůj vzor! :] Mám samozřejmě i svou oblíbenou skupinu, i barvu i číslo, mám toho hodně oblíbeného, ale kdo ne, že?

Šílené styly! ♚ 0.2

6. prosince 2011 v 7:00 | Nellie* |  Pictures
Čauvec :-*

Začnu tím, že každý má rád jiné styly oblékání a tady Vám ukážu, jaké oblečení se líbí zrovna mě. Není to nic výjmečného, ale není to ani nic, co bych si mohla koupit :D takže pojďme k fotkám ;]


Rozhovor 0.1

5. prosince 2011 v 7:00 | Nellie* |  Slavné osobnosti
Čauvec :-*

Dala jsem tenhle rozhovor sice do rubriky slavných osobností, ale tahle slečna si myslím, ještě mezi ty slavné nepatří, Těmi slavnými osobnostmi jsem myslela americké hvězdy, tahle hvězda patří k českým hvězdám :].
A ským, že to je? takže pro začátek, jsem první rozhovor udělala s Lady vanilkou: www.ladyvanilka.blog.cz . Téhle holce je 15 let a chodí do školy na gympl(nesnáším gymply) :D gymplů se bojím :P ale nemyšleno doslovně. Tam chodíjou spíše Ti chytřejší :], nic pro mě. Takže pojďme rovnou k rozhovoru.